• 26.12.2011 14:27:00
 • CİHAN
Haberi Paylaş

1 Senede Bin 724 Traktöre Ücretsiz Bakım Yaptı

Erkunt Traktör, 2011 içinde Anadolu’da 24 bin kilometre yol kat ederek, üretip sattığı bin 724 traktöre ücretsiz bakım yaptı. Şirket, 100 bin lira kaynak ayırdığı bakımlar esnasında Anadolu çiftçisinin taleplerini de dinleme imkanı buldu.

Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Erkunt Armağan, konuya dair yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“2005’te başlattığımız ve modeli ne olursa olsun, çiftçinin elinde bulunan Erkunt Traktör’ün ilk gün kadar bakımlı olması misyonu ile ananevi hale getirdiğimiz bakım günlerimizi bu sene de devam ettirdik. Tertip ettiğimiz bu günler, sattığımız hiçbir traktörü unutmadığımızın ve her zaman kullanıcının yanında olduğumuzun en somut işareti. Bu etkinlikle ile fabrika, yetkili satıcı ve yetkili servis ortaklığıyla çiftçimizin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Bizler müşteri memnuniyetini sıradan bir slogan olarak kullanmıyoruz. Yürekten belirtiyor ve gereğini yerine getirmek için de uygulamalar yapıyoruz. Bakım günleri de bunların başında geliyor. Bu sene sektörümüzde bir ilke daha imza atarak alma hakkı elde ettiğimiz TS-ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi Belgesi de bu çabalarımızın ve başarılarımızın bir sonucu.”

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  0 + 11
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.