• 29.12.2011 07:30:00
 • Elif Toptaş
Haberi Paylaş

“2023 Yılına Umutla Bakıyoruz”

25 yıldan bu yana havuz sistemleri kurulması, bakımı, su-ısı-ses izolasyonu uygulamaları konularında faaliyet gösteren Bis Mühendislik Türkiye’nin geleceğine umutla bakıyor.

2000 yılına BİS Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak yeni bir yapılanmaya giren firma  havuz inşaatı ve  bina izolasyonunda alternatifli uygulamalarıyla sektörde adından söz ettiriyor. Bis Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Üzmez A’da Z’ye havuzla ilgili tüm faaliyetlerin firmaları tarafından büyük bir özenle yapıldığını ve bunun yanı sıra bina izolasyonları konusunda iddialı olduklarının altını çizdi.

Son yıllarda inşaat sektöründeki konut artışıyla birlikte binalarda ki izolasyon çalışmalarının da artış gösterdiğini söyleyen Üzmez, “Bis Mühendislik olarak konularıyla ilgili problemlerin çözümüyle tanınıyoruz” dedi. 2011 yılını orta düzeyde geçirdiklerini ifade eden Üzmez, 2012 yılı ve 2023 hedeflerinin güzel gelişmeler içerisinde olacağına firma olarak inandıklarını söyledi.

Yusuf Üzmez “ Piyasalardaki yaşanan sıkıntılar nakit para sıkıntısı. Bunu her sektör bir şekilde yaşıyor. Bis Mühendislik olarak bizler bir çok sıkıntının üstesinden geldik. Bu süreç de en kısa zamanda  olumlu bir şekilde gelişme gösterecektir” dedi.

Özellikle müşterilerin bilinçlenmesinin firmaları için büyük önem taşıdığını söyleyen Üzmez, firma olarak yaptıkları işi standartların üzerinde gerçekleştirdiklerinin altını çiziyor. Yusuf Üzmez “ Biz yapılması gerekeni en güzel şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Firmamızın prestiji de her geçen gün hak ettiği yere doğru gidiyor” dedi.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  1 + 7
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.