• 10.12.2011
 • Esra TORLAK
Haberi Paylaş

ALMANLARA TÜRK ASPRİNİ

Aktaş Temizlik, Nilem markası ile mutfak, çamaşır, otomobil, kişisel bakım temizliği alanında faaliyet gösterirken; Asprin adını verdikleri son ürünleri Almanya'da ve Türkmenistan'da yok satıyor

Temizliği kolaylaştıran ürünlerin üretimine önem verdiklerini belirten firmanın İhracat Sorumlusu Zehra Köroğlu, “Temizlik sektöründe ürün çeşitliliğini arttırarak üretim yapmaya özen gösteriyoruz. Ancak temizlik hayatımızın her alanında olduğu için biz temizlikte birçok alanda kullanabilecek bir ürün geliştirdik. Asprin ismini verdiğimiz bu ürünümüzle birlikte birçok ürünümüzü Libya, Romanya, Irak, Mısır ve Kıbrıs'a ihraç ediyoruz. Özellikle 'Asprin' Almanya ve Türkmenistan'da çok rağbet görüyor” dedi.

İhracatta tanıtımın önemine dikkat çeken Köroğlu, ihracatta interneti kullandıklarını ve Turkishexporter.net'ten alım taleplerini takip ettiklerini ve bu sayede Sırbistan'ı devamlı pazar haline getirdiklerini söyledi. Köroğlu, “Şuanda ürettiğimizin yüzde 40'ını ihracat oluşturuyor. Ancak bir sene içerisinde bu oranı ikiye katlamayı hedefliyoruz. Girmeyi düşündüğümüz öncelikli pazarlar Ukrayna, Rusya ve Azerbaycan” şeklinde konuştu.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  1 + 8
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.