• 22.12.2011 13:32:00
 • CİHAN
Haberi Paylaş

Beypazarı'nın Tanıtımına Destek Verecek

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Ankara Kalkınma Ajansı ile Beypazarı Ticaret Odası arasında ‘Gelenekten Geleceğe Beypazarı’ isimli proje için anlaşma imzalandı

Beypazarı Belediyesi ve Beypazarı Kaymakamlığı ortaklığında gerçekleştirilecek projede ilçede turizm girdisinin artması, yeni işletmelerin kurulması, istihdamın arttırılması, ilçenin rekabet gücünün ve kalkınmanın geliştirilmesi amaçlanıyor.

 

Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, hazırladıkları proje ile Beypazarı turizmini daha fazla atağa geçirmeyi amaçladıklarını belirterek, "Bu proje ile Beypazarı ismini duymayanların da duymasını hedefliyoruz.” dedi.

 

Aralık 2011-Kasım 2012 arasında 12 ay sürmesi öngörülen 382 bin 500 liralık proje kapsamında öncelikle turizm danışma bürosu faaliyete geçirilecek. Profesyonel rehberler ile ilçenin tanıtımı yapılacak. Ayrıca bir mobil tanıtım standı ile Türkiye’nin her yerinde sürekli tanıtım yapılacak.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 9
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.