• 25.6.2012 11:10:00
Haberi Paylaş

Bu Katalogla ihracatçılar Yeni Pazarlara Girecek

Geçtiğimiz yıl Türkiye’ye 5 milyar dolarlık ihracat talebi getirmesiyle Türk ihracatçılarının vazgeçilmez bilgi kaynağı olan www.turkishexporter.net şimdi de BizinTurkey kataloğu ile Türk markalarını dünya ile buluşturmaya hazırlanıyor

KOBİ Uluslar arası Tanıtım ve Dağıtım A.Ş bünyesinde hayata geçecek olan katoloğun gelişimi ve dünyadaki dağıtım noktalarının detaylarını bu haberde bulabilirsiniz.

 

Turkishexporter.Net İle Yakalanan Başarı Bizinturkey İle Sürecek


16 yıl önce kurulan KOBİ Uluslar arası Tanıtım ve Dağıtım A.Ş. bünyesinde yayına başlayan www.turkishexporter.net Türk ihracatına sağladığı önemli katkıları şimdide BizinTurkey katoloğuyla devam ettirmeye hazırlanıyor. Turkishexporter.net ile Türkiye’ye yılda 5 milyar dolarlık talep getiren şirket e-ihracatta kazanmış olduğu tecrübeyi şimdi de Bizinturkey kataloğu ile birleştirecek.

 

BizinTurkey İhracatçılar İçin Büyük Fırsat


Yurt dışı Pazar oluşturma tecrübesini ve dünya genelindeki marka bilinirliliğini Bizinturkey ile sürdürecek olan Turkishexporter.net yeni çalışmasının ihracatçılarımız için bir fırsat olacak. İlk etapta 200 markanın yer alacağı katalog ücretsiz olarak 200 ülkede dağıtımı gerçekleştirilecek.

 

Firmalar 6 Dilde Anlatılacak


Özgün tasarımı ve ürün odaklı içeriği ile birçok ilki içinde barındıran BizinTurkey’de Avrupa standartlarında baskı ve kağıt kalitesi kullanılacak. Katologtayer alacak firmaların tanııtmları Türkçe, İngilizce, Rusça, Arapça, İspanyolca ve Fransızca olmak üzere 6 dilde yapılacak.

 

20 Bin Adet Basılıp 200 Ülkeye Dağıtılacak


20 bin adet basılacak olan BizinTurkey 200 ülkeye DHL, FedEx, TNT ve UPS gibi dünyanın dev dağıtım şirketleriyle dağıtımı gerçekleştirilecek. BizinTurkey, grup ve holding şirketlerinden, ülkesinde tanınmış markalara, genel dış ticaret şirketlerinden serbest firma bölgelerine kadar binlerce noktaya ücretsiz olarak dağıtılacak.

 

Firmalar Önce E-Katalog’ta Yayınlanacak


Turkishexporter Net veritabanında yer alan 5 milyonu  aşkın firma arasından seçilen önemli firmalara ulaştırılacak olan bu çalışmanın aynı zamanda elektronik ortamda e-katalog versiyonu da yayınlanacak olup bu e-kataloglar Internet ortamında bu 5 milyon kullanıcının hizmetine ayrıca sunulacak. BizinTurkey katılımcıları ayrıca katalog yayına hazırlanırken yayını beklemeksizin  BizinTurkey web sitesinde yer alacak Türkiye den ithalat yapmış ve yapmak için başvurmuş olan 100 bin kullanıcı ile hemen temasa geçebilecek.

 

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  4 + 7
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.