• 22.12.2011 07:11:00
 • CİHAN
Haberi Paylaş

En İyi Proje 'Potansiyel İş Kadınları Fuarı' Oldu

Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği(Masiad)'nin 'Potansiyel İş Kadınları Fuarı', Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu(Türkonfed) tarafından 'Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi' seçildi.

Masiad'ı ilk tebrik eden Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu oldu. Masiad Başkanı Ahmet Boztaş yaptığı açıklamada, 2 yıldır Manavgat'ta hayata geçirdikleri Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nın geçtiğimiz günlerde Mersin'de yapılan 15. Girişimci İş Dünyası Zirve Toplantısı'nda Türkonfed tarafından 120 proje tarafından birinci seçildiğini söyledi. Projelerinin birinci olmasından onur ve gurur duyduklarını belirten Boztaş, proje ile Manavgat'ta ev hanımlarının evlerinde ürettikleri el işlerini ekonomiye kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Fuara ev hanımlarından çok sayıda proje geldiğini belirten Boztaş, jürinin belirli kriterler ölçüsünde el işi yapan ev hanımlarını 'Marifet iltifata tabidir' ilkesinden hareket ederek Masiad'ı ödüllendirdiğini kaydetti. Boztaş, "Projemiz 120 proje arasında Türkiye birincisi seçildiği için çok mutluyuz. Proje ile üretim yapan ev hanımlarının kendi ayakları üzerinde kalmasını istiyoruz. Evlerinde yaptıkları el emeği göz nuru eserleri satarak aile bütçesine katkıda bulunmasına yardımcı olmak istedik. İstihdam alanı oluşturmak isteyenlere de her türlü desteği veriyoruz." diye konuştu.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  2 + 18
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.