• 21.12.2011 12:18:00
 • Esra TORLAK
Haberi Paylaş

Güney Afrika Pazarına E-İhracatla Açılacak

1980 yılında İstanbul’da kurulan Ar Avize iç mekân aydınlatma sistemleri üzerine faaliyet gösteriyor. Ar Avize, ürettikleri görkemli şıklıkta avize, aplik, lambader ve masa lambalarını yarısını iç pazara sunuyor, diğer yarısını ihraç ediyor

1980 yılında İstanbul’da kurulan Ar Avize iç mekân aydınlatma sistemleri üzerine faaliyet gösteriyor. Ar Avize, ürettikleri görkemli şıklıkta avize, aplik, lambader ve masa lambalarını yarısını iç pazara sunuyor, diğer yarısını ihraç ediyor.

Turkishexporter.net üyesi Ar Avize klasik ve modern avize çeşitleri, yeni katalog çalışmaları ile ihracat kapasitesini arttırmayı hedefliyor. Firma Sahibi Levent Demiryumruk, “İhracata beş sene öncesinde başladık. İnternetten ihracatı Turkishexporter.net aracılığıyla yapıyor ve bültenleri, alım taleplerini sıklıkla takip ediyoruz. Şuanda ürettiğimiz yarısını ihraç ediyoruz. Azerbaycan, Rusya, Irak, Kuveyt, Fransa ve Romanya’ya ürünlerimizi ihraç ediyor, Arap ülkelerini de yeni pazar olarak hedefliyoruz. Turkishexporter.net’ten de bu yönde talepler alıyoruz.”dedi.

Demiryumruk,” İşçilik ve mükemmel sunumu ile ürünlerimizin mevcut müşteri kitlesinin yanında dünya çapında yeni pazarlara da ulaştırmayı hedefliyoruz.”dedi.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  4 + 3
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.