• 4.11.2015 13:08:00
 • Esra OLGUN
Haberi Paylaş

HP’den Teknoser’e Ödül

Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firmalarından Teknoser, HP’nin en büyük KOBİ projesi ödülüne layık görüldü

HP’nin “Yılın Fark Yaratan Enterprise Group KOBİ Projesi” ödülü Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firmalarından Teknoser’in oldu.

 

Teknoser’in ödüle layık görülmesinde, enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren bir kurumda en büyük KOBİ sistem entegrasyon projesini gerçekleştirmiş olması rol oynadı. Projenin diğer bir önemli özelliği ise, HP 3par 8000 ailesinden iki adet ürünün Türkiye’de ilk defa bir kurumun sistem altyapısında konumlandırılarak veri depolama, yedekleme sistemleri ve network altyapısının uçtan uca yapılandırılmış olması.

Teknoser’in ödülü, HP’nin iş ortaklarına yönelik olarak Partner Kick Off toplantısı kapsamında Zorlu Center Raffles Otel'de düzenlediği ödül töreninde sunuldu. 

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 4
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.