• 30.3.2012 12:29:00
 • İHA
Haberi Paylaş

Infor Türkiye'deki Hizmet Alanını Genişletiyor

Dünyada 70 bini aşkın müşteriye hizmet sağlayan iş uygulaması yazılımı sağlayıcısı Infor, Türkiye'deki kaplama alanının, büyüyen bir kanal ortağı ağı ve "Infor10 yazılım paketi"nin piyasaya sunulmasıyla genişlediğini duyurdu

BRIC ülkelerini (Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin) izleyen ekonomisi gelişmekte olan "MIST" (Meksika, Endonezya, Güney Kore ve Türkiye) ülkelerinden biri olarak Türkiye, son yıllarda rekor düzeyde büyüme yaşadı. Bununla birlikte Türk şirketleri de bu fırsattan yararlanmalarına ve rekabet üstünlüğü kazanmalarına yardımcı olacak yeni yaklaşımlar arayışına girdi. Bu değişime karşılık, Infor'un "Türk Kanal Ortağı Ağı", bölgedeki profilini genişleterek kuruluşlara uçtan uca iş süreçlerini hızlandırma ve "Infor10" paketindeki önceden entegre edilmiş uygulamalar ve endüstriye özgü özellikler yoluyla performansı artırma fırsatı sağlıyor.

 

Genişleyen kanal ortağı ağıyla ekonomik büyümeden yararlanılarak piyasaya sunulan yeni Infor 10 paketindeki endüstriye özgü özellikler, Türkiye'nin önemli endüstrilerinden çoğunu destekleyerek havacılık ve savunma, otomotiv, kimyasal ürünler, dağıtım, donanım hizmetleri, bakım ve kiralama, moda, gıda ve içecek, genel imalat, sağlık, ileri teknoloji, otelcilik, endüstriyel donanım ve makineler ile kamu sektörünü içeriyor.

 

Bölgedeki 20 yıla yayılan güçlü mirasıyla Infor; özellikle imalat, sağlık, inşaat, otelcilik ve bankacılık endüstrilerindeki 250'yi aşkın Türk müşteriye yazılım çözümleri sağlıyor ve sayısı artan yerel kanal ortakları sayesinde değer kazandırıyor. Köklü Infor kanal ortakları, kuruluşların karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeye yardım edecek geniş bir dizi Infor ürünü sağlıyor. Infor, yeni bir yönetim ekibiyle dünya çapındaki büyümesini hızlandırmaya devam ediyor ve lider üç iş uygulaması yazılımı sağlayıcısından biri olarak pozisyonunu pekiştiriyor. Infor'un endüstriye özgü iş uygulamalarını geliştirmeye yaptığı büyük yatırımlar, güçlü bir mali performansı destekledi. 2011'de yüzde 17 lisans artışı ve Kasım 2011'de sona eren ikinci mali çeyrek için yüzde 16 organik lisans artışı gerçekleşti.

 

"Türkiye; dinamik ekonomisi, modern endüstri ile çok geleneksel sektörlerin karmaşık bir karışımı" diyen Infor EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Kanalı Başkan Yardımcısı Jean-Philippe Pomel, sözlerine şöyle devam etti: "Bölge son yıllarda hızlı bir büyümeye tanık oldu ve bu büyümeyi endüstri ve hizmet sektörleri tetikliyor. Güçlü Infor kanal ortakları, Türk şirketlerinin bu büyümeden yararlanırken karşılaştıkları karmaşıklığı dizginlemesine yardım ediyor ve kaynaklarını birleşik bir bütünlük olarak yöneterek hem yerel hem de küresel güçlüklerin üstesinden gelebilmelerini ve maliyetleri azaltıp kazancı artırmalarını sağlıyor."

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  8 + 6
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.