• 10.12.2011
Haberi Paylaş

KAZAK-TÜRK ORTAK SANAYİ BÖLGESİ İÇİN DESTEK

Kazakistan’da kurulacak Kazak-Türk Ortak Sanayi Bölgesi için Kazakistan Sanayi Bakanlığı ve Yatırım Ajansı’ndan altı kişilik bir heyet İzmir’de temaslarda bulunacak

İzmir Genç İşadamları Derneği (İGİD)'nin misafiri olarak 11-12 Aralık 2011 tarihlerinde incelemeler yapacak Kazakistan heyeti, ortak sanayi bölgesindeki yatırım ve işbirliği imkanları konusunda görüşmelerde bulunacak.

Kazakistan Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Askhat Kessikbayev, Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanlığı Serbest Ekonomi Bölgeleri Daire Başkanı Kizjibek Rysjanova, Güney Kazakistan Bölge Valiliği Girişimcilik ve Sanayici İşbirliği Başkanlığı Şube Müdürü Hikmat Raimbekov, Güney Kazakistan Valiliği Dış ilişkiler Müdürü Şagala Rahimjanova, Kaznex Yatırım Ajansı Bölge Uzmanı Bekjan Tolybay ve eksper Asem Joldasbayeva’dan oluşan heyet. İzmir Ticaret Odası ve Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret edecek. Daha sonra İGİD üyeleriyle 12 Aralık'ta biraraya gelecek. Tarım, gıda, hayvancılık, madencilik, makine ve ekipman üretimi, inşaat malzemeleri başta olmak üzere çeşitli sektörlerde Kazakistan’da ve ortak sanayi bölgesindeki yatırım imkanlarıyla teşvikler hakkında İzmirli i adamlarını bilgilendirecek.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  6 + 2
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.