• 14.12.2011
 • Tuba KOÇAŞ
Haberi Paylaş

OCAĞI DA BİZDEN GİDECEK YAĞI DA

Orta Amerika ülkesi Jamaika’dan Türk ocağına ve yağına talep var

Türk ürünlerinin çeşitliliği ve kalitesi yabancı firmalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Her yıl ihracatını artıran Türkiye’ye, çeşitli ülkelerden farklı ürün grupları için talepler yağıyor. Gelen bu yurtdışı taleplerini Türk ihracatçısına ulaştıran turkishexporter.net’e bugün Jamaika ülkesinden talep geldi. İthalatçı firma gönderdiği talepte, Türk deterjanından meyve suyuna, süt ve ocaktan yemeklik yağlara kadar birçok ürün talebinde bulundu.

 

“WE ARE IMPORTERS, DISTRIBUTORS AND PROCESSORS OF MASS CONSUMPTION CONSUMER PRODUCTS IN JAMAICA SINCE 1991, WE ARE INTRESTED IN DETERGENT WASHING POWDER WITH ACTIVE MATERIAL 10% & 15% WHITE WITHOUR PERFUME AND COLOURED BOOSTERS, WHICH WILL BE DONE IN JAMAICA IN 25 OR 50 KGS BAGS, AND ALSO LET ME KNOW HOW MANY MT CAN LOAD IN 20′ AND 40′HC CONTAINER AND NAME OF YOUR PORT OF LOADING, PLEASE OFFER YOUR BEST PRICES AND ALL SPECIFICATIONS OF PRODUCT. WE ARE ALSO INTRESTED IN OTHER HOUSEHOLD CLEANING PRODUCTS WITHOUT COLOUR AND PERFUME, IN BULK PACKINGS

ALSO FRUIT JUICES/ MILK AND GAS/ELECTRIC FREE STANDING AND TABLE MODEL STOVE

REFINED EDIBLE COOKING OILS LIKE SOYABEAN,CORN, PEANUT, SUNFLOWER ETC IN BULK 18KGS AND 200 KGS DRUMS”


Talebe ulaşmak için;

http://goo.gl/gVQ50


HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 10
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.