• 14.12.2011
 • CİHAN
Haberi Paylaş

PLASTİKÇİLER BURSA'DA BULUŞUYOR

Türkiye Plastik Platformu üyesi olup İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Bursa gibi Türkiye’nin sanayileşmiş kentlerinde üretim yapan plastikçiler, 17 Aralık Cumartesi günü Uludağ’da bir araya gelecek

Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayiciler Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek toplantıya, PAGEV Başkanı Mehmet Uysal ve PAGDER Başkanı Hüseyin Semerci ile PETKİM Holding Satış Müdürü Dr. Mevlüt Çetinkaya da katılacak.

Türkiye’deki plastikçileri buluşturacak, Ağaoğlu Otel’deki toplantıyla ilgili açıklama yapan Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İlker Biliktü, toplantıda sektörün genel durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunacaklarını söyledi.

Toplantı gündeminde, Türkiye’deki plastik sanayiine ilişkin envanterin çıkartılması, plastik ihtisas gümrüklerinin açılması gibi konular olduğunu söyleyen Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayicileri Derneği Başkanı Biliktü, ayrıca, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na verilecek ambalaj atıkları yönetmeliğinin değişiklik taslağının da bu toplantıda ele alınacağını belirtti.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 12
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.