• 23.2.2018 00:28:00
 • NİYAZİ ŞAHİN
Haberi Paylaş

Romen firma otobüs camları ithal etmek istiyor

Romanya’da yeni ve ikinci el otobüs çeşitleri satışı yapmakta olan bir firma, çift cam çeşitleri ithal etmek istediklerini beyan etmiştir.

Romanya’da yeni ve ikinci el otobüs çeşitleri satışı yapmakta olan bir firma, çift cam çeşitleri ithal etmek istediklerini beyan etmiştir.

 

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

 

Romanian company want to buy glass for buses

 

Hello,

I am interested in bus glasses, windscreens, side windows. I am looking for reliable Turkish suppliers as much as possible.

 

**** Group sells buses and coaches, new or used, for national and international transport, with a team with long experience on local and international market.

 

The company's activity is structured on three main lines: sales of new buses and coaches (distributor for Romania, Moldova, Bulgaria and Serbia), sales of buses and coaches (VDL Bus & Coach, BOVA, SCANIA, Volvo, MAN, Mercedes Benz, Setra , IVECO, BEULAS, CASTROSUA, NOGE, SUNSUNDEGUI etc.), sales parts (WABCO, Knorr-Bremse, Hella BOSCH, washing, parts for air conditioning HISPACOLD, Eberspaecher, THERMOKING, GEA-BOCK, windscreens and side windows, etc.).

 

Our reputation is based on offering customized transport solutions to the clients' needs as well as on providing a wide range of pre and post sale services: financing services, spare parts, repairs, TRADE-IN and BUY-BACK services, etc.

 

Thank you in advance

 

https://www.turkishexporter.net/en/Leads/385008_romanian-company-want-to-buy-glass-for-buses

 

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldurunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.

Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact

 

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  5 + 11
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.