• 11.1.2012 16:25:00
 • CİHAN
Haberi Paylaş

Sarar, Eskişehir’de 5 Yıldızlı AVM Yapacak

Sarar Şirketler Grubu, tekstilin ardından alış veriş merkezlerine el attı. Sarar, Eskişehir'de 21 katlı 5 yıldızlı bir alış veriş merkezi yapacak. İçerisinde otelin yanısıra birçok ünlü markanın yer alacağı alış veriş merkezi ile ilgili çalışmalar Mart ayında başlayacak

Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, Eskişehir'de eski otogarın olduğu yerde dev bir alış veriş merkezi inşaa edeceklerini açıkladı. Eski otogarı altı sene önce satın aldıklarını, bazı gruplarla bölgede alış veriş merkezi yapmak istediklerini ancak bu projenin tutmadığını anlatan Sarar, artık bölgede 2012'nin ilk üç ayı içerisinde Sarar ailesi olarak kazmayı vuracaklarını söyledi.

 

"Buraya Eskişehir'e yakışır güzel bir alış veriş merkezi yapacağız" diyen Sarar, "Özelleştirme kapsamında satın aldığımız eski otogar alanına beş yıldızlı alış veriş merkezi yapacağız. Çalışmalarını önümüzdeki üç ay içerisinde başlayacağımız alış veriş merkezi 21 katlı olacak. Ünlü markaların bulunduğu AVM ve hipermarketin de bulunacağı kompleksi, en kısa zamanda yaparak hizmete sokacağız. Burada SPA merkezi de olacak. Eskişehir'in tedavi eoici özelliği bulunan termal suyu kulanılacak." diye konuştu.

 

Türkiye'de artık alış veriş merkezlerinin çoğaldığını, bunun hem işadamlarını hem de vatandaşları memnun ettiğini kaydeden Sarar, "Eskişehir'de de alış veriş merkezleri gün geçtikçe çoğalıyor. Bakkal arkadaşlarım market oldu. Onlarda büyük markalarla rekabet halinde. Yani ticarette rekabette var.İşini takip edersen, pazarını takip edersen, müşteriye iyi davranırsan para kazanırsan, iş yaparsın.Esnafa tüccara şunu söylemek istiyorum. Herkes birlik ve beraberlik içerisinde olsun. Biz kuralım dedik zamanında. Ama maalesef sağa çekti, kimi sola çekti. Bazı Eskişehirli aileler birleştiler ve büyük marketler kurdular. Bende onları gururla izliyorum." ifadesini kullandı.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  4 + 15
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.