• 12.12.2011
 • Tuba KOÇAŞ
Haberi Paylaş

SÖKE OSB’DEN “TEŞEKKÜR” AÇIKLAMASI

Söke Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Levent Candal yaptğı basın açıklaması ile kendilerini gündeme taşıyan ve Söke OSB’yi en iyi şekilde tanıtılmasına vesile olan basına teşekkür etti

Başkan Levent Candal öncelikle “Büyük bir atılım içine giren Söke OSB’ye yatırımcı firmaların arsa taleplerin arka arkaya gelmesinden dolayı bir süredir ulusal ve yerel medyada sık sık yer almaktayız” diyerek bu anlamda Söke OSB’yi gündeme taşıyıp, kamuoyu oluşturan basın mensuplarına teşekkür etti.

Söke OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Levent Candal açıklamasında; “Hem OSB’miz hem de ovamızın elektrifikasyonu ve göletler gibi İlçemiz açısından son derece sevindirici yatırım müjdelerini aldık. Aydın ilinin yapılmış 1/100.000’lik çevre koruma planında yer alan yapılabilecek yegane kargo taşımacılık havaalanının İlçemizde planlandığı hepimizin malumudur. Hem OSB’miz de açılacak işletmeler için hem de bölgemizin turizmi için gelecek vadeden bu havaalanını yakinen ilgilendiren komşu Kuşadası ilçemizde yapımı devam eden ülkemizin en büyük kongre merkezini tamamlanmak üzere İl Genel Meclisince önemli ödenekler sağlanmasını da memnuniyetle izliyoruz.” Dedi.

Levent Candal açıklamasının devamında “Bu günlere gelmemizde büyük emekleri geçen eski ve yeni bütün müteşebbis heyet üyelerimize, Söke OSB’ ye maddi kaynak aktarımında öncülük eden eski Valimiz Hüseyin Avni Coş ve yeni Valimiz Kerem Al’a, eski Kaymakamımız İsmail Demirhan’a, Kaymakamımız Mehmet Demirezer’e, Söke Belediye Başkanımız Necdet Özekmekçi ve Söke Belediye Meclisi’ne, başta Sökeli İl Genel Meclisi Üyelerimiz Kenan Özcan, Mehmet Ali Oklay, Orhan Korkmaz, Orhan Ateş, Kazım Er olmak üzere tüm Aydın İl Genel Meclisi üyelerine, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ercan Çerçioğlu ve tüm Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerine, büyük bir özveriyle çalışan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Süleyman Toyran, Engin Yıldız, Kenan Özcan, Mehmet Küçük’e, Söke OSB Personeline ve bölgemizde yatırım yapan firmalar ile müteahhit firmamıza teşekkürlerimizi bir kez daha bu vesile arz ederim” ifadelerine yer verdi.

Dr. Levent Candal OSB Yönetim Kurulu olarak sırasıyla İl Genel Meclisi, Söke Belediyesi, Söke Ticaret Odası, Aydın Sanayi Odası ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret edeceklerini de ifade etti.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  6 + 2
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.