• 10.5.2012 16:22:00
 • CİHAN
Haberi Paylaş

Tuğra Suit’ten Mayıs Kampanyası

Ramazan’ın yaz aylarına denk gelmesi turistik otelleri harekete geçirdi. Pek çok tesis fiyat ayarlamalarını buna göre düzenlerken, erken tatile çıkacakları çekmek için de kampanyalar düzenlemeye başladı

Alternatif tatil fırsatı sunan Tuğra Suit Otel de bu çerçevede mayıs ayı boyunca 5 gece kalan müşterilerine 4 gecelik ödeme yapma imkanı sunuyor.

 

Bu turizm sezonuna kendilerini yenileyerek girdiklerini ifade eden Tuğra Suit Otel yetkilileri, herkese ve her keseye uygun ödeme seçenekleri sunduklarını ifade ediyor. Müşterilerine sadece deniz ve otel imkanı sunmadıklarını vurgulayan otel yetkilileri, şunları söylüyor:

 

“Misafirlerimizi yalnızca ekonomik fiyata birinci sınıf bir konaklama hizmeti beklemiyor. Akdeniz’in eşsiz manzarasına şahit olmaya imkân tanıyan tekne turları düzenliyoruz. Konuklarımız, Selçuklu tarihini yansıtan Alanya Kalesi, 1226 yılından günümüze uzanan Kızıl Kule, tarih öncesi ve sonrası dönemlerde insanların barınak olarak kullandığı doğa harikası Dim Mağarası’nı, Toroslar’dan gelerek Alanya’nın doğusundan Akdeniz’e dökülen Dim Çayı’nı, şehir merkezindeki milattan önceki dönemlerden kalma Damlataş Mağarası’nı, Selçuklu sultanları tarafından yaptırılan Alara Han’ı, yine o dönemde yaptırılan Sarapsan Kervansarayı’nı, Manavgat, Kurşunlu ve Düden şelalelerini, Aşıklar ve Korsanlar mağaraları ile antik çağın önemli eserlerinden Aspendos’u keşfetme imkanı elde ediyor.”

 

Alternatif turizm konusunda; Türk aile yapısının maddi ve manevi değerlerine uygun bir tatil ortamı sunduklarına işaret eden Tuğra Suit Otel yetkilileri, misafir ve kalite odaklı, güvenilir, dürüst, çalışkan, takım çalışmasına inanan, insanlara değer veren ve topluma saygı gösteren değerlere sahip olduklarını da aktarıyor. Otel, Alanya’ya 16 kilometre, Antalya Havalimanı’na 105 kilometre uzaklıkta.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 18
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.