• 19.12.2011
 • CİHAN
Haberi Paylaş

TÜMSİAD BALIKESİR'DE DE ŞUBE AÇTI

Merkezi İstanbul'da bulunan ve 2005 yılında kurulan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)'nin Balıkesir şubesi açıldı

Konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyen TÜMSİAD Balıkesir Şube Başkanı Eşref Koçak, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Toplantıya, Balıkesir'in ilçeleri ve çevre illerin dernek yöneticileri de katıldı.

 

TÜMSİAD'ın Türkiye genelinde 54 şubesi bulunduğunu belirten Koçak, Balıkesir'de 52 üyeyle çalışmalara başladıklarını söyledi. Ayrıca 10 ülkede çözüm ortakları bulunduğunu, diğer derneklere alternatif olarak ortaya çıkmadıklarını kaydetti. TÜMSİAD'ın, Türkiye'nin motor gücünü temsil eden KOBİ'ler üzerinde faaliyetlerini yoğunlaştıracağını söyleyen Şube Başkanı Koçak, "Öncelikle KOBİ'leri, sivil toplum kuruluşları olarak biraraya toplamak istiyoruz. Kendi aralarında kaynaşmasını ve desteklenmesini sağlayacağız. Üyelerimiz arasında ekip çalışması anlayışını yayarak, kurumsallaşmaya ve köklü müesseselerin ortaya çıkmasına katkıda bulunacağız." dedi.

 

Eşref Koçak başkanlığındaki TÜMSİAD Balıkesir Şubesi İcra Kurulu şu isimlerden oluştu: Cüneyt Barlin, Tugay Çakır, Tevfik Açar, Mustafa Çetin, Ali Ocaktan, Uğur Saklı, Hıdır Söğüt, Cüneyt Tanur, Serkön Ören, Mustafa Kalınoğlu, Mustafa Koçak, Arif Gökçam, İlhan Dilimreoğlu, Barış Saklı, Selehattin Poyraz ve Zekai Gider.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  9 + 7
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.