• 26.12.2011 15:43:00
 • İHA
Haberi Paylaş

Türkiye'nin İkinci 'Plus' Oteli

BW Khan Hotel'e, Amerika'nın uluslararası otel zinciri Best Western İnternational tarafından, 'Best Western Plus' kategorisi verildi.

Kuzey Amerika, Kanada ve Avrupa'da 'Best Western Plus' kategorisine dahil olan üye otellerin ardından, Best Western Khan Hotel, Türkiye'deki Best Western ailesinin ikinci 'PLUS' oteli olarak global pazarlardaki yerini aldı. Best Western Plus Khan Hotel Genel Müdürü Muazzez Tonguç; standart hizmetlerin üstünde, misafir memnuniyeti odaklı ayrıcalıklı hizmetler sunduklarını ifade ederek, 'PLUS' ile birlikte, bunun dünya çapında tescillendiğini söyledi.

 

'Best Western Plus' konseptinin ana amacının 'Superior Customar Care'; yani üstün müşteri memnuniyeti, üstün servis, üstün hizmet kalitesi olduğunu vurgulayan Muazzez Tonguç, Türkiye'de 17 oteli bulunan Best Western Grubu'ndan sadece İstanbul'daki BW Plus The President Hotel'in bu unvanı elinde bulundurduğuna dikkat çekerek, İstanbul'un ardından 2. Plus Hotel oldukları için son derece gururlu olduklarını belirtti. Tonguç, "Bu başarı sadece bizim değil hepimizin başarısı. Antalya'mıza böyle bir unvan kazandırdığımız için son derece mutluyum. Şehir Otelciliğinin önü açık, bu gereksinim Antalya'nın büyümesine paralel olarak giderek artıyor ve önem kazanıyor. İşte bu noktada elde ettiğimiz 'Plus' unvanı bize ciddi bir referans getirecektir" dedi.

 

Antalya'nın son yıllarda dünyada en iyi destinasyonlar arasında ön sıralarda yer aldığını vurgulayan Muazzez Tonguç, bu gelişime paralel olarak, zincire üye otellerin "üst sınıf tanımlayıcı" marka ve programları ile birlikte, konaklama hizmet kalitelerini yükseltme imkanı yakalayacaklarını belirtti.

 

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 1
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.