• 2.1.2012 18:00:00
 • İHA
Haberi Paylaş

UTSO İTO İle İhracata İlk Adım Protokolü İmzaladı

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) kentin ihracatını arttırmak amacıyla İstanbul Ticaret Odası ile 'İhracata İlk Adım' protokolü imzaladı.

Uşak’ın ihracat potansiyelini arttırmayı ve dış ticaretle ilgili projelerde yer almayı önemsediklerini belirten UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, imzaladıkları protokolün önemine değindi. Uşaklı firmaların dış pazarlara açılmasını istediklerini de ifade eden Mustafa Kuvvet, “Uluslararası ticaret şekilleri ve kuralları sürekli değişime uğruyor. İlimizdeki firmalar genellikle küçük ölçekli KOBİ’lerden oluşuyor. Daha büyük ölçekli firmalara sahip olmanın kuralı, ihracat yaparak uluslararası piyasalarda güç olabilmekten geçiyor. Bu pazarların kuralları ise sürekli değişiyor. Bizler de bu değişime ne kadar hızlı ayak uydurursak, ihracat piyasalarında o kadar başarılı olma şansına sahip olabiliriz. İstanbul Ticaret Odası tarafından hazırlanan İhracata İlk Adım Programı ile başarı hikayeleri ortaya çıkartılmıştır. İşbirliğimiz ile bizde ilimizde ihracatta başarı hikayeleri yazmak istiyoruz” dedi.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  8 + 18
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.