• 20.12.2011
 • CİHAN
Haberi Paylaş

“YATIRIM YAPACAK İŞ ADAMLARINA DESTEK OLMAYA HAZIR

Vali Recep Kızılcık, Trabzon’a yatırım yapacak bütün iş adamlarına ellerinden geldiğince destek olmaya hazır olduklarını söyledi

Vali Kızılcık, Karadeniz İşadamları Derneği (KARGİD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaşar Altıntaş ve yönetim kurulunu makamında kabul etti.

 

Yeni oluşan yönetim kuruluna başarılar dileyen Vali Kızılcık, sivil toplum kuruluşları ve özel sektörün Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan istifade etmeleri gerektiğini ifade etti. Kızılcık, “Yeni yönetiminizin Trabzonumuza, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İş adamlarımıza devletimiz, yatırım yapmaları için de gerekli kolaylıkları sağlıyor. Biz de Trabzonumuza yatırım yapacak bütün iş adamlarına elimizden geldiğince destek olmaya hazırız. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, bizim için çok önemli bir fırsat. Avrupa Birliği’nden de zaten projeler alıyorsunuzdur. Turizm sektöründe kalkınma ajansımız ile birlikte çok önemli duyurulara çıktık. Çok önemli projelere de destek olduk. İl Özel İdaremiz tarafından hazırlanan birkaç restorasyon projemiz vardı. Bunların ihaleleri de gerçekleşti. Bu anlamda sivil toplum kuruluşlarımızın ve özel sektörümüzün bu tür projelerden istifade etmeleri gerekiyor.” dedi.

 

KARGİD Başkanı Ahmet Yaşar Altıntaş ise yönetim kurulunda birkaç değişiklik yaptıklarını, ülkeye faydalı işler yapmanın gayretinde olduklarını dile getirdi.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  3 + 3
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.